– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii – jako kolekta remontowa.
– Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego, o godz. 18.00 w kościele parafialnym koncert w ramach XXI Paczkowskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej im. Moritza Brosiga Muzyka Ponad Granicami. W koncercie wystąpią: Justyna Bujak (sopran) i Jakub Plewa (organy) – serdecznie zapraszamy.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. Przypominamy, że przez okres wakacyjny nie będzie spotkań Kręgu Biblijnego.
– W najbliższym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek i piątek miesiąca, zachęcamy do przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania oraz uczestnictwa we Mszach świętych.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– Zapraszamy do zapisania się na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 13. do 19. Sierpnia. Chętnych prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.