– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
– Dziś po Mszach św. nasza Młodzież rozprowadza kalendarze adwentowe – ofiary złożone zostaną przekazane na cele duszpasterstwa młodzieży naszej Parafii.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– W zakrystii i kancelarii parafialnej są do nabycia nasze parafialne kalendarze na przyszły rok, koszt to 10 zł, oraz świece Caritas, jako Wigilijne dzieło pomocy dzieciom.
– Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Roratach, które będą celebrowane w naszym kościele od poniedziałku do soboty z podziałem na dorosłych i dzieci:
• RORATY dla DOROSŁYCH poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 6.15
• RORATY dla DZIECI poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00, w środę o godz. 6.15 a w sobotę o 8.00.
– Podobnie jak w ubiegłych latach chcemy w czasie tegorocznych Rorat losować różne upominki dla dzieci. Osoby, które chcą przekazać symboliczne podarunki jako nagrody roratnie prosimy o składanie ich u siostry w zakrystii. Mile widziane będą wzorem ubiegłych lat różnego rodzaju bony i talony dla dzieci od prowadzących działalność gospodarczą. Wszystkim przypominamy i przyniesieniu ze sobą lampionu.
– W środę wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, o 17.30 nabożeństwo popołudniowe i Msza św. wieczorna w kościele Matki Bożej.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek miesiąca.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Ministrantów i Lektorów.
– W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Dzieci Maryi naszej Parafii. O godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 8.00 Msza św. roratnia dla dzieci. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
– Są jeszcze wolne miejsca na autokarową pielgrzymkę do Wilna: termin 01-04.03.2024, koszt 1300 zł/os. Szczegóły na plakatach, zapisy w zakrystii lub kancelarii wraz z zaliczką 300 zł.