– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii – jako kolekta remontowa. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
Pragniemy wyrazić także serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację naszego festynu parafialnego, który odbył się w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy także wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Daliśmy piękne świadectwo budowania żywej wspólnoty Kościoła.
– W naszej wspólnocie parafialnej witamy dziś Siostrę Nicolettę, która od wtorku objęła stanowisko zakrystianki w miejsce Siostry Marioli, która przeszła do Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku. Życzymy Siostrze Nicolettcie obfitości bożych łask, dziękujemy także Siostrze Marioli za jej oddanie i roczną posługę w naszej wspólnocie.
Dziś witamy także pośród nas Kleryka Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu kl. Krzysztofa, który w naszej parafii odbędzie dwudziestodniową praktykę duszpasterską.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego.
Po Mszy św. wieczornej spotkanie Animatorów przygotowujących naszą młodzież do Sakramentu Bierzmowania.
– W środę o 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego – zapraszamy wszystkich Parafian.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Kandydatów na Ministranta oraz dla Marianek.
Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla naszej Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI – serdecznie zapraszamy.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– Na sobotę 16. Września planujemy wyjazd na obchody Kalwaryjskie na Górę św. Anny, chętnych do wyjazdu prosimy o zapisy na listę w zakrystii. Koszt to 45 zł.
– W kancelarii parafialnej przyjmujemy już zapisy intencji Mszy św. na przyszły rok, z tej racji poniedziałkowy dyżur kancelarii będzie trwał już od godz. 14.00.