– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy także wszystkim Parafianom, którzy pomogli w tegorocznym rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.
– W tym tygodniu odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla uczniów klas VII:
I grupa – środa godz. 19.00;
II grupa – czwartek godz. 18.30;
III grupa – czwartek godz. 19.15.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Dzieci Maryi.
Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościć Siostrę Krzysztofę Kujawską – Pasterkę z Papieskiego Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie, będzie ona rozprowadzać  dewocjonalia i ozdoby wykonane ręcznie z drzewa oliwnego  przez chrześcijan z  Ziemi Świętej.  Dochód będzie przeznaczony na pomoc humanitarną dla chrześcijańskich rodzin mieszkających w Ziemi Świętej.
Przyszła niedziela to także dzień wspomnienia NMP z Lourdes, światowy dzień chorego, o godz. 16.00 w kościele parafialnym nabożeństwo w intencji chorych i seniorów naszej parafii zakończona specjalnym błogosławieństwem lourdzkim. Przed przyjęciem Sakramentu Namaszczenia Chorych należy skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
Po nabożeństwie Parafialna Rada Duszpasterska i Grupa Miłosierdzia zapraszają Seniorów i chorych na kawę, herbatę i poczęstunek.