– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
– Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje, w te dni po Mszach św. wieczornych przeprowadzimy procesje błagane w tej intencji.
– W poniedziałek wspomnienie św. Apostołów Filipa i Jakuba, o godz. 16.00 próba dla dzieci I komunijnych. O godz. 19.00 próba zespołu ONimY.
– We wtorek o godz. 16.00 próba dla dzieci I komunijnych.
– W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie Dzieci Maryi.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 8.00 spowiedź dla Dzieci I Komunijnych. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.15, 10.45 i 12.00 będą celebrowane w kościele Matki Bożej, ponieważ w tym dniu o godz. 10.00 w kościele parafialnym odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.
O godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo majowe. O 17.00 Msza św. w kościele parafialnym.
– W dniach 10 – 12 maja zapraszamy Was do udziału w rekolekcjach Nowe Życie, które będą prowadzone przy naszej parafii przez wspólnotę Szkoły Ewangelizacji z Nysy. Zapisy na to wydarzenie trwają do jutra.
– Przypominamy o zaproszeniu do udziału w pieszej pielgrzymce do Barda w dniach 25 – 26. Maja.