– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na Caritas Diecezji Opolskiej, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu. Dziś także można złożyć ofiary ze skarbonek tegorocznej jałmużny wielkopostnej.
– Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 80. Tydzień Miłosierdzia, o godz. 16.15 zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
– W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25. Marca.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci I-komunijne i kandydaci do bierzmowania obecność obowiązkowa!) po Mszy św. szkolnej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
O godz. 19.00 próba zespołu ONimY.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Jasną Górę (18.Maja 2024), Koszt to 90 zł. Po drodze na Jasną Górę planujemy odwiedzić Ośrodek Rehabilitacyjny dla dzieci w Rusinowicach oraz siedzibę Zespołu Śląsk w Koszęcinie.
– W dniach 25 – 26 maja pielgrzymujemy pieszo do Barda. Osoby chętne do noclegu w Bardzie prosimy o zapisy na listę w zakrystii (koszt noclegu z trzema posiłkami 80 zł).