– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii,
– Dziś o 16.15 zapraszamy na nabożeństwo kolędowe przy akompaniamencie naszego zespołu wokalno-muzycznego ONimY. O godz. 17.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
– Przez okres kolędowych odwiedzin duszpasterskich kancelaria parafialna czynna jest tylko w czwartki i w soboty rano. Msze św. od poniedziałku do piątku celebrowane są tylko o godz. 6.30. Nie będzie także popołudniowych spotkań Kręgu Biblijnego, Mszy szkolnej, Młodych Piątków oraz sobotniej spowiedzi od godz. 16.00.
– W piątek o godz. 15.30 zapraszamy do kościoła parafialnego na JASEŁKA w wykonaniu PRZEDSZKOLAKÓW z Przedszkola nr 3 w Paczkowie.
–W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych.
– W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele parafialnym wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej z Opola – Szczepanowic – zapraszamy serdecznie!!!
– Są jeszcze wolne miejsca na autokarową pielgrzymkę do Wilna: termin 01-04.03.2024, koszt 1300 zł/os. Szczegóły na plakatach, zapisy w zakrystii lub kancelarii wraz z zaliczką 300 zł.