– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień po Mszach świętych będzie można nabyć kremówki papieskie wspierając w ten sposób Duszpasterstwo Młodzieży naszej Parafii.
Również w przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można nabyć nasz kalendarz parafialny na Nowy 2024 Rok w cenie 10 zł.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe.
– W trwającym miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
– W środę o 17.30 w kościele Matki Bożej Różaniec z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego – zapraszamy wszystkich Parafian.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, przypomnijmy dzieciom o tym wydarzeniu. Po Mszy św. szkolnej spotkanie dla Kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach kurs dla psałterzystów oraz spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, to także ostatni w tym roku dzień fatimski, dlatego po Mszy św. wieczornej ruszymy z kościoła parafialnego z figurą Matki Bożej Fatimskiej do kościoła Matki Bożej modląc się na różańcu.
W tym dniu nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 14.00 autokarowy wyjazd do Barda na „Dróżki Różańcowe”, zapisy w zakrystii lub kancelarii, koszt wyjazdu to 20 zł, wyjazd z Rynku (spotkanie przy fontannie).
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– Ponawiamy zaproszenie dla najmłodszych na niedzielę 29. października do udziału w „Balu Wszystkich Świętych”. Prosimy rodziców o przygotowanie przebrania postaci świętego, w którego wcieli się w tym dniu ich dziecko i zarezerwowanie tego popołudnia na dobrą zabawę.
– W kancelarii parafialnej przyjmujemy już zapisy intencji Mszy św. na przyszły rok.