– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z jutrzejszego święta na KUL, za tydzień kolekta przeznaczona będzie na Caritas Diecezji Opolskiej. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć także ofiary ze skarbonek tegorocznej jałmużny wielkopostnej.
– Dziś Kościół daje nam możliwość zyskania odpustu zupełnego związaną z przyjęciem błogosławieństwa papieskiego Urbi et Orbi transmitowanego przez media.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na wielkanocne nieszpory wielkanocne.
– Jutro drugi dzień świąt – zapraszamy na Msze św. według tradycyjnego porządku.
Po Mszy św. o godz. 10.45 na dzieci naszej Parafii będzie czekała miła niespodzianka.
– W środę w kościele Matki Bożej Msza św. wieczorna i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Ministrantów, Lektorów i Kandydatów na Ministranta. Nie będzie w tym dniu Mszy św. szkolnej.
– W piątek ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje nas piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Podczas Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo Rodziców dla Młodzieży, która ma przyjąć Sakrament Bierzmowania.
O godz. 19.00 w kościele próba dla Młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania
– W sobotę o godz. 14.00 w kościele Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Pawła Stobrawy, podczas której nasza Młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania. Od godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.
– W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego.