– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych.
– W związku zakazem możliwości modlitwy na cmentarzach w dniach 1 i 2 listopada przenosimy dzisiejsze nabożeństwo za zmarłych na godz. 16.00 do kościoła parafialnego, gdzie pomodlimy się nieszporami za zmarłych i odmówimy różaniec za naszych bliskich zmarłych.
– Na stolikach są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk. Od poniedziałku codziennie o godz. 17.15 w naszym kościele odmawiany będzie Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
– w poniedziałek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą o 6.30, 9.00, 16.00 i o 18.00.
– w środę wspomnienie św. Karola Boromeusza o godz. 17.15 w kościele Matki Bożej różaniec święty za zmarłych połączony z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych, którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla naszych Róż Różańcowych.
– w przyszłą niedzielę w ostatni dzień oktawy uroczystości Wszystkich Świętych o godz. 14.00 na naszym cmentarzu komunalnym poprowadzone zostanie nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Wszystkich, którzy będą w nim uczestniczyli prosimy, by pozostali przy grobach swoich zmarłych, nie będziemy w tym dniu odprawiali procesji, lecz modlitwa będzie miała charakter statyczny, by uniknąć niepotrzebnego zagrożenia transmisji wirusa. Po nabożeństwie będzie możliwość poświęcenia nagrobków.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
– Z tej racji, że od 24. Października cały nasz kraj należy do strefy czerwonej przypominamy o ważniejszych wymogach sanitarnych, jakie trzeba nam spełnić. W świątyni podczas Mszy św. i nabożeństw nie może znajdować się więcej osób jak 1 na 7 metrów kwadratowych powierzchni kościoła. Przypominamy o obowiązku nieustannego zakrywania ust i nosa przez wiernych oraz prosimy o trzymanie się zasady wzajemnego dystansowania.
W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.