– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
– przed kościołem można dziś złożyć ofiarę na rzecz nyskiego Hospicjum św. Arnolda Jansena w Nysie, tzw. Dzień Żonkila, akcja ta dzieje się w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo majowe, po nim wymiana biletów Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– W rozpoczętym miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– W poniedziałek o godz. 9.00 nasi Lektorzy i Ministranci będą walczyli w piłkarskich rozgrywkach na forum dekanatu Paczków o awans do etapu diecezjalnego.
– We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, o godz. 10.00 Msza św. w int. Ojczyzny.
– W środę o godz. 16.00 obowiązkowa próba dla dzieci komunijnych. O godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 15.00 próba dla dzieci komunijnych, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 16.00 próba dla dzieci komunijnych, o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 8.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, od godz. 9.00 odwiedziny chorych, prosimy, by zgłosić ich w zakrystii. Od godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej spotkanie dla Róż Różańcowych.
W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.15, 10.45 i 12.00 będą celebrowane w kościele Matki Bożej, ponieważ w tym dniu o godz. 10.00 w kościele parafialnym odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.
– Już dziś informujemy, że rocznica I Komunii św. odbędzie się 15. Maja na Mszy św. o godz. 10.45.
– W dniach 9., 12., 16. I 19 maja o godz. 19.00 w salkach katechetycznych odbędą się dekanalne spotkania synodalne, osoby, które zechcą wziąć w nich udział prosimy o kontakt z Ks. Piotrem do 5. Maja.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: Matki Bożej Różańcowej i Matki Bożej Królowej Pokoju.