– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, z przyszłej niedzieli na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes.
Jeśli są chętni, którzy chcieliby podarować bukszpan do utworzenia palm do kościoła parafialnego, prosimy ich o kontakt po Mszy św. z księżmi w zakrystii.
– Dziś o godz. 14.00 zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszego Miasta. Początek przy kościele parafialnym, nabożeństwo zakończymy na naszym cmentarzu, dlatego warto wziąć ze sobą znicz.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci (dzieci I-komunijne i kandydaci do bierzmowania obecność obowiązkowa!), po Drodze Krzyżowej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy. Wygłosi je Ks. Kazimierz Tomasiak, kapłan Diecezji Opolskiej, który jest Dyrektorem Diecezjalnego Ośrodka Rehabilitacyjnego w Rusinowicach. Polecamy Waszej modlitwie ten czas oraz już teraz prosimy zarezerwowanie sobie tych dni do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
Także w przyszłą niedzielę pomiędzy Mszami świętymi nasze Marianki będą rozprowadzały palmy wielkanocne.