– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, dziś, jako kolekta remontowa. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
– W trwającym miesiącu październiku zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o 16.15.
– W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie Scholi młodzieżowej.
– W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
W środę przypada ostatni w tym roku dzień fatimski, dlatego po wieczornej Mszy św. w kościele Matki Bożej rozpoczniemy Różaniec fatimski, z tej racji w tym dniu wyjątkowo nie będzie spotkania Kręgu biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej w salkach spotkanie dla kandydatów na Ministranta i Ministrantów. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
– W sobotę uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, o godz. 11.00 w salkach spotkanie Dzieci Maryi, o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
O godz. 19.00 w kościele parafialnym z okazji dnia papieskiego zapraszamy na koncert kapeli Góralska Hora zatytułowany: Nuty Góralskie św. Jana Pawła II.
– W przyszłą niedzielę 17 października po Mszach św. nasza Młodzież będzie rozprowadzała Kremówki Papieskie, z których dochód przeznaczymy na cele duszpasterstwa młodzieży naszej Parafii.
O godz. 16.00 z dworca PKS wyjazd do Barda na Dróżki Różańcowe, chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii, koszt 20 zł.
– W piątek 22. października o godz. 18.45 z dworca PKS wyjazd do kina w Nysie na film: Fatima, chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii, koszt wyjazdu wraz z biletem wstępu to 40 złotych.
– Na sobotę 23 października planujemy jednodniową autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jacka i cudu Eucharystycznego w Legnicy oraz do Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Polu Legnickim. Koszt wyjazdu 40 zł, zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.