– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych. Dziękujemy także za ofiary kolędowe złożone w dniu Mszy św. kolędowych. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Parafii (naszych Ministrantów i Marianek).
– Dziś o godz. 15.30 zapraszamy na modlitewne spotkanie kolędowe z towarzyszeniem Orkiestry Dętej ze Złotego Stoku.
– W środę w kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy, by przed Mszą św. przynieść karteczki na nowennę z wypisanymi prośbami i podziękowaniami.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m. in.: specjalny dodatek na rozpoczynający się rok ze św. Józefem. Ojciec Leon Knabit opowiada o wygranej walce z koronawirusem.
– Przypominamy, że do momentu poluzowania obostrzeń sanitarnych wszystkie Msze św. i nabożeństwa, także i Msze św. żałobne za zmarłych (pogrzebowe) są odprawiane tylko w kościele parafialnym. W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.