– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, dziś jako kolekta remontowa. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– W środę o 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
Środa to także DZIEŃ FATIMSKI, dlatego po Mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski, z tej racji nie będzie w tym tygodniu spotkania Kręgu Biblijnego
– W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, pod koniec której poświęcimy przybory szkolne i udzielimy specjalnego błogosławieństwa dzieciom klas pierwszych.
Po Mszy św. szkolnej w salkach spotkanie dla Marianek, w kościele pierwsze spotkanie organizacyjne dla Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych.
Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów, Ministrantów i kandydatów na Ministranta.
– W piątek o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej spotkanie modlitewne dla Młodzieży naszej parafii oraz całego dekanatu Paczków. Dla kandydatów do bierzmowania obecność obowiązkowa.
– W sobotę o godz. 5.30 z Rynku wyjazd na Górę św. Anny, na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego, które zakończą się wieczorną liturgią ze świecami w Grocie Lurdzkiej. Powrót planowany jest ok. godz. 23.00. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy na listę w zakrystii. Cena wyjazdu wynosi 45 zł. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce. Pielgrzymi są proszeni, aby zabrać ze sobą składane krzesełka turystyczne.
O godz. 14.00 w klasztorze sióstr św. Józefa spotkanie Grupy Modlitewnej św. Józefa.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W kancelarii parafialnej przyjmujemy już zapisy intencji Mszy św. na przyszły rok.