– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.
Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
W trwającym miesiącu październiku zapraszamy wszystkich parafian na Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu o 17.30, a w niedziele o 16.15. W środy wieczorem w kościele Matki Bożej będzie Nowenna połączona z modlitwą różańcową.
– W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla Rodziców Młodzieży, która w tym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
– we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, nie będzie nabożeństwa różańcowego o 17.30, zapraszamy wszystkich na ostatni w tym roku Różaniec Fatimski, który rozpoczniemy po Mszy św. wieczornej wyruszając w procesji na ulice naszego miasta. Prosimy, by wziąć ze sobą świece.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Różaniec z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna.
Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska.
O godz. 19.00 w cyklu #MŁODEPIĄTKI w salkach katechetycznych spotkanie dla Młodzieży naszej Parafii.
O godz. 19.00 w kościele próba przed Bierzmowaniem, dla Młodzieży, która w tym roku ma przystąpić do tego Sakramentu – obecność obowiązkowa.
– W sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
O godz. 14.45 spotkanie zespołu muzycznego.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę przed kościołem nasza Młodzież będzie rozprowadzała kremówki papieskie, z których dochód przekazany zostanie na duszpasterstwo młodzieży naszej parafii.
Również za tydzień w niedzielę zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na godz. 18.00, na koncert ku pamięci św. Jana Pawła II – Nuty góralskie św. Jana Pawła II w wykonaniu kapeli Góralska Hora. Koncert ten zorganizowany jest przez Miejski Dom Kultury w Paczkowie. Po koncercie przejdziemy wszyscy na nasz Rynek, gdzie nastąpi uroczyste otwarcie wystawy plenerowej poświęconej św. Janowi Pawłowi II (weźmy ze sobą świece).
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m.in.:
* dołączona płyta DVD z filmem „Ziemia Maryi” – piękny obraz o Matce Jezusa, który porusza każdego widza.
* kilka słów o naszej Parafii – o koncercie, który odbył się w naszym kościele dwa tygodnie temu.
– Do wzięcia są także karteczki do wypełnienia na tegoroczne Wypominki za Zmarłych, za których modlić się będziemy na początku listopada. Prosimy o wyraźny – czytelny zapis imion i nazwisk.
Drodzy Parafianie!
Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wiernym uczestniczącym w liturgii w kościele oraz o zasadzie dystansowania się wiernych przebywających na zewnątrz. Przypominamy również, że przyjmujący Komunię św. na rękę powinni spożyć ją przed odejściem od ołtarza. Trwajmy na modlitwie o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.