– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 nieszpory niedzielne.
– W poniedziałek o godz. 18.00 próba scholii – serdecznie zapraszamy dzieci już od klas 2.
– We wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy Różaniec Fatimski.
– W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego – serdecznie zapraszamy.
– W czwartek Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, o godz. 16.00 Msza św. szkolna.
Po Mszy św. szkolnej pierwsze spotkanie organizacyjne dla Rodziców Dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii św.
Po Mszy św. szkolnej także spotkanie dla Dzieci Maryi.
O godz. 18.30 spotkanie dla Lektorów, Ministrantów oraz Kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana Biskupa, o godz. 19.00 w salkach katechetycznych spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 9.00 sprzed kościoła Matki Bożej wyruszy rowerowa pielgrzymka do Barda – chętnych do wspólnego pielgrzymowania, ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii .O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. Róże: NMP Królowej Polski i NMP Fatimskiej.

W dniach 9 -15 Października br. przez Parafię w Lubnowie organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Medjugorie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu na plakatach w gablotkach i do zapisów.

Są jeszcze wolne miejsca na listopadową pielgrzymkę do Ziemi Świętej – zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi księżmi.