• Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii Świętej. Dwadzieścioro dzieci po raz pierwszy przyjmie Jezusa do swego serca pod postacią Chleba. Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci komunijnych i ich rodzin będzie o 15.00.
• Dzieci komunijne rozpoczynają dzisiaj tzw. biały tydzień. Będą brały udział w nabożeństwach majowych i Mszach św. o 18.00 od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wtorku.
• W dzisiejszą Niedzielę Dobrego Pasterza przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający 56. Tydzień Modlitw o Powołania w Kościele.
• W poniedziałek, w kancelarii parafialnej, rozpoczynamy zapisy chętnych do przyjęcia ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach peregrynacji przed Misjami Świętymi. Rozpocznie się ona 13 sierpnia i zakończy 7 października. Przez ten czas każdego wieczoru w innym domu ma być odmawiana modlitwa różańcowa w intencji Misji. Więcej szczegółów można się dowiedzieć w kancelarii.
• Próby dla dzieci przed Rocznicą I Komunii św. odbędą się we wtorek i w czwartek o 16.00.
• Z ofiar składanych do skarbonek wielkopostnych udało się zebrać 1537,80. W imieniu Caritas Diecezji Opolskiej dziękujemy za każdą ofiarę
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Dzisiaj kolekta na remont okien witrażowych.
• Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VI.
klasy VI ze szkoły nr 3 – we wtorek o 16.30.
klasy VI ze szkoły nr 2 – w piątek o 16.30.

WTOREK
– Wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy o 6.00 z dworca autobusowego. Dzieci zabierają ze sobą stroje komunijne. Powrót około 18.00.
– Zapraszamy na Krąg biblijny o 18.30 do salki parafialnej.

CZWARTEK
– Nie będzie Mszy św. szkolnej. Dzieci komunijne przychodzą na 18.00.
– Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

PIĄTEK
– Spotkanie dla młodzieży o 19.00.

SOBOTA
– Spotkanie dla Dzieci Maryi o 10.30, a dla ministrantów o 11.30.
– Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty o 16.00. Szczególnie zapraszamy dzieci obchodzące Rocznicę I Komunii św. i ich rodziny

Przyjmujemy jeszcze zapisy na autobus w dniu parafialnej pielgrzymi do Barda, 26 maja. Wyjazd z dworca autobusowego o 6.30. Koszt 20 zł.