– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z przyszłej niedzieli na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– W poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, to także dzień Fatimski, o godz. 20.00 w kościele Matki Bożej rozpoczniemy Różaniec Fatimski.
– We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
– W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w kościele Matki Bożej o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. O 19.30 w salkach parafialnych Krąg Biblijny.
– W czwartek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Dzieci obchodzących I rocznicę Komunii świętej. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek o godz. 16.00 próba dla dzieci obchodzących I rocznicę Komunii świętej.
W tym dniu wyjątkowo nie będzie spotkania dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 11.00 z dworca PKS wyjazd na Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Powrót około godz. 24:00. Spotkanie w Częstochowie rozpoczyna się o 15:00. W tym czasie będzie możliwość wysłuchania świadectw, wzięcia udziału w warsztatach, wspólna męska modlitwa. Pozostały ostatnie wolne miejsca, zapisy do środy. Koszt 80 zł.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św., szczególnie zapraszamy Dzieci obchodzące rocznicę Komunii świętej.
O godz. 18.00 Msza św. w intencji tegorocznych Pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, po niej w salkach parafialnych spotkanie popielgrzymkowe.
– W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w rocznicę I Komunii św. w intencji Dzieci rocznicowych i ich Rodziców.
– W poniedziałek 20 września, po wieczornej Mszy św., obowiązkowe spotkanie rodziców i młodzieży klas 8 i pierwszych średnich przygotowujących się do bierzmowania. Nieobecność oznacza rezygnację z przygotowania do przyjęcia tego sakramentu, młodzież prosimy o przyniesienie ze sobą kartek z podpisami spowiedzi rozdawanymi przed wakacjami.
– W sobotę 25. Września o godz. 19:00 planujemy zorganizować spotkanie dla kobiet zatytułowane Spotkanie Kobiecego Serca. Więcej informacji, na naszym Facebooku i Instagramie. Zapisy poprzez link, którzy wyświetli się po zeskanowaniu kodu QR umieszczonego na plakacie. Plakaty znajdziemy w gablotkach.