– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
– W zakrystii i kancelarii parafialnej można nabyć nasz kalendarz parafialny na Nowy Rok w cenie 10 zł.
– Dziś o godz. 16.15 nieszpory popołudniowe.
– W poniedziałek wspomnienie bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy, o godz. 18.00 próba scholii.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
W tym dniu wyjątkowo nie będzie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Dzieci Maryi oraz Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, po Mszy św. wieczornej posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. O godz. 19.00 w salkach katechetycznych spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. O godz. 14.00 w klasztorze Sióstr św. Józefa spotkanie Grupy Józefowej.
– W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, podczas Mszy św. o godz. 10.45 będziemy się modlili w intencji: Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej i Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Parafii.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej pół godziny przed Mszami św. wieczornymi Róże I i II Matki Bożej Królowej Rodzin.
– W imieniu Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie kierujemy zaproszenie do wyjazdu na Jubileuszową Diecezjalną Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II do Włoch organizowaną przy współpracy Diecezji Opolskiej. Wszystkie szczegółowe informacje na naszym Facebooku i w gablotkach.