– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z przyszłej niedzieli na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w różnoraki sposób włączają się w remont mieszkań w naszych salkach katechetycznych, w których, jako wspólnota parafialna chcemy przyjąć uchodźców wojennych. Prace remontowe ciągle trwają, ponieważ chcemy się gruntownie przygotować do przyjęcia gości. Za wszelką pomoc raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać!
Dziś o godz. 14.00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego Miasta. Początek na placu obok pomnika św. Jana Pawła II przy kościele parafialnym. Prosimy, by wziąć ze sobą świece, na koniec nabożeństwa poświęcimy krzyże, które można przynieść na nabożeństwo. Dziś nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali.
– W poniedziałek o godz. 18.00 w salkach próba Scholi.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie dla trzeciej grupy kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci pierwszokomunijne i klasy VI i VII obecność obowiązkowa), po niej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
W tym dniu nie będzie spotkania dla Młodzieży, która wyjeżdża na diecezjalne spotkanie na Górze św. Anny. Zbiórka koło fontanny na Rynku o godzinie 15:00.
– W sobotę od godz. 9.00 w salkach parafialnych do odbioru będą stroje komunijne dla dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.
– Osoby zapisane na przyszłoroczną pielgrzymkę do Fatimy prosimy o wpłatę zaliczki do 15. Marca.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: Matki Bożej Królowej Wszystkich Świętych i Matki Bożej Królowej Męczenników.
– W dniach 2 – 3 maja br. organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i Sanktuarium MB w Licheniu. Koszt pielgrzymki wynosi 180 zł. Więcej Informacji na plakacie w gablotce. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub w kancelarii.