– Biskup Opolski zniósł już dyspensę ogólną od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej dla wszystkich wiernych przebywających na terenie Diecezji w niedziele i dni świąteczne.  Z dyspensy mogą korzystać jedynie osoby w podeszłym wieku, osoby z objawami zakażenia wirusem oraz ci, którzy odczuwają wzmożoną obawę przez zakażeniem.
– Do czwartku włącznie trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych odbywają się procesje wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy także dziewczynki do sypania kwiatów. Dziś procesja w trakcie popołudniowego nabożeństwa o godz. 16.15.
– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.
– W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie organizacyjne dla osób zapisanych na pieszą pielgrzymkę do Barda.
– W środę św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. O godz. 19.00 w kościele parafialnym Msza św. w intencji osób należących do Kręgu Biblijnego.
– W czwartek, na zakończenie Oktawy poświęcimy przyniesione do kościoła wianki.
Obrzęd ten jest związany z wdzięcznością Panu Bogu za dary, które od Niego otrzymujemy, m.in. za kwiaty i zioła. Przez tą modlitwę prosimy Go, by swoją opieką otaczał nasze pola, łąki, lasy, strzegł ich przed zniszczeniem i żebyśmy jednocześnie mogli korzystać z tych owoców dla naszego dobra. Po procesji zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
O godz. 6.00 z przed kościoła parafialnego wyrusza piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Dla dzieci najnowszy, wakacyjny już numer Małego Gościa Niedzielnego.
– Osoby, które nie odebrały jeszcze wpłaconych przed wybuchem epidemii pieniędzy za wyjazd na spotkanie Ładowarka, lub zaliczki za pielgrzymkę parafialną prosimy o zgłoszenie się po odbiór w zakrystii lub kancelarii.