– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
– Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na rzecz nyskiego Hospicjum św. Arnolda Jansena w Nysie, tzw. Dzień Żonkila, akcja ta dzieje się w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci I-komunijne i kandydaci do bierzmowania obecność obowiązkowa!) po Mszy św. szkolnej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.
O godz. 19.00 próba zespołu ONimY.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Od poniedziałku, dekretem Księdza Biskupa Ordynariusza, dołączył do grona duszpasterzy naszej Parafii Ks. Sebastian Szajda, który do końca sierpnia będzie posługiwał jako rezydent w naszej wspólnocie parafialnej. Głównym zadaniem Ks. Sebastiana, na prośbę Ks. Biskupa, będzie skupienie się na pracy nad ukończeniem pracy doktorskiej z teologii dogmatycznej, będzie jednak pomagał nam w odprawianiu Mszy św. i spowiedzi. Życzymy Ks. Sebastianowi, by czuł się w naszej wspólnocie jak najlepiej i by udało się owocnie wykorzystać czas spędzony u nas.
– W dniach 25 – 26 maja pielgrzymujemy pieszo do Barda. Osoby chętne do noclegu w Bardzie prosimy o zapisy na listę w zakrystii (koszt noclegu z trzema posiłkami 80 zł).
– Dnia 1. Czerwca (w sobotę) odbędzie się XII Ogólnopolska Pielgrzymka Róż Różańcowych na Jasną Górę. Zapraszamy nasze Róże do udziału i przyjmujemy zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 6.30 – powrót ok. godz. 18.30. Więcej szczegółów u o. Leszka.p