– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby remontowe naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym.
– W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci z klas I – III.
Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
o godz. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
O godz. 19.00 Msza św. za Mężczyzn, na którą zapraszamy wszystkich Mężczyzn.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy 24. marca, poprowadzi je Ks. Łukasz Knieć z Opola – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży. Już dziś zarezerwujmy sobie wolny czas, by uczestniczyć w tym wydarzeniu – ku przemianie naszych serc.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
– Dziękujemy Różom: Matki Bożej Różańcowej i Matki Bożej Królowej Pokoju za prowadzenie w minionym tygodniu modlitwy różańcowej pół godziny przed wieczornymi Mszami świętymi. Prosimy, by w nowym tygodniu Różaniec wieczorny w dni powszednie i poranny w niedzielę poprowadziły Róże różańcowe: Pierwsza i Druga Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– Przypominamy, że na czas remontu kruchty wejście od strony parku jest nieczynne. Prosimy by wychodząc z naszej świątyni zachować warunki sanitarne i starać się wychodzić bez niepotrzebnego ścisku w jedynym używanym wyjściu.
– W miesiącu lutym zmarli nasi parafianie: + Rozalia Stachera, + Maria Piwowar, + Michał Szkwara, + Lucyna Janus, + Michał Majko, + Zdzisław Zawada.
– Dnia 9 marca zmarł ks. Piotr Niewiadomski, Salwatorianin, przeżył lat 71. W ostatnim czasie + ks. Piotr posługiwał w pobliskiej nam Parafii Trávna w Republice Czeskiej, znany nam był także z duszpasterskich posług w naszej Parafii.
Msza św. pogrzebowa i pogrzeb odbędą się 17. marca o godz. 14.00 w Gorzowie Wielkopolskim.
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…