– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na organizację pomoc Kościołowi w potrzebie.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– w poniedziałek święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Opolu.
– we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
– w środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. O godz. 17.15 w kościele PARAFIALNYM nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
– W czwartek nie będzie Mszy św. szkolnej o godz. 16.00. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego.
– W sobotę Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m.in. ciekawy wywiad z Ks. Wojciechem Węgrzyniakiem na temat ostatnich ulicznych protestów i lansowaniu teorii „za wolnym wyborem”, które w praktyce ranią osoby niepełnosprawne.
– W związku z panującymi restrykcjami epidemiologicznymi przypominamy, że do momentu poluzowania obostrzeń wszystkie Msze św. i nabożeństwa, także i Msze św. żałobne za zmarłych (pogrzebowe) będą odprawiane tylko w kościele parafialnym.
W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.