– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na misyjne cele duszpasterskie w Togo ks. Zygmunta Piontka, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
– Dziś, w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny gościmy w naszej Parafii Ks. Zygmunta Piontka, misjonarza naszej diecezji opolskiej, który posługuje duszpastersko w Togo. O godz. 16.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
– Dziś także rozpoczęła się opolska pielgrzymka na Jasną Górę. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę zapraszamy w tym tygodniu codziennie do uczestnictwa w wieczornej Mszy św., do przystąpienia do Sakramentu Pokuty, codziennego przyjmowania Komunii świętej, po Mszach św. wieczornych do uczestnictwa w krótkich nabożeństwach modlitewnych.
– W poniedziałek wspomnienie św. Rocha, patrona od chorób zakaźnych.
– We wtorek uroczystość św. Jacka, głównego patrona Metropolii.
– W środę w kościele Matki Bożej o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Bernarda.
– W sobotę wspomnienie św. Piusa X, o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę z racji liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Królowej, w kaplicy przy ul Robotniczej obchodzimy odpust ku czci Matki Bożej, zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 17.00 przy kaplicy. O godz. 16.30 wyjście z pod kościoła parafialnego.
– Na wtorek 24. Sierpnia zapraszamy Młodzież naszej parafii (+14), do wyjazdu na kajaki, koszt 60 złotych, zapisy w kancelarii parafialnej.
– Do przyszłej soboty przedłużona została zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, który można składać na podwórzu plebanijnym. Dochód z tej zbiórki przekazany jest na Misje święte.