– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta diecezjalna jako jałmużna postna z całego roku.
– W rozpoczętym miesiącu maju serdecznie zapraszamy wszystkich na nabożeństwa majowe, w tygodniu o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.15.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nim Msza św. wieczorna w kościele Matki Bożej.
O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, przypomnijmy o niej naszym dzieciom.
Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godz. 10.00 w katedrze opolskiej święcenia prezbiteratu.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
O godz. 19.30 zapraszamy na Czuwanie Modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpoczniemy, jak w ubiegłym roku modlitwą różańcową (o jej prowadzenie prosimy członków Żywego Różańca), następnie nabożeństwo z modlitwą o wylanie Bożego Ducha oraz Eucharystia wotywna o Duchu Świętym. Zapraszamy serdecznie wszystkich Parafian!!!
– Wraz z luzowaniem obostrzeń sanitarnych powracamy do modlitwy w środy wieczorem w kościele Matki Bożej (nowenna i wieczorna Msza św.). Msza św. niedzielna o godz. 9.15 i Msze św. pogrzebowe będą nadal celebrowane w kościele parafialnym, co daje możliwość modlitwy w kościele większej grupie Wiernych, również dzięki transmisji on-line.
– W sobotę 29. maja o godz. 6.00 z przed kościoła parafialnego ruszymy pieszą pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie.