– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– W poniedziałek o godz. 18.00 w salkach spotkanie Scholi.
– We wtorek o godz. 16.30 w salkach katechetycznych spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla uczniów klas 7, ze Szkoły Podstawowej nr 3.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 w salkach parafialnych Krąg Biblijny.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna. W salkach po Mszy szkolnej spotkanie dla Dzieci Maryi i kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, w salkach parafialnych spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Na skutek decyzji powrotu do zgromadzenia Ojców Franciszkanów jednego z naszych dotychczasowych wikariuszy, od minionego poniedziałku w naszej parafii posługuje jedynie dwóch duszpasterzy. Sytuacja ta sprawia, że w najbliższym czasie będziemy musieli z pewnością ograniczyć ilość przyjmowanych intencji Mszy św. na najbliższy czas oraz bardziej skomplikowana będzie możliwość godzin przyjmowania i ustalania pogrzebów w związku z katechezą, którą księża prowadzą do południa. Możliwa jest także ewentualna zmiana dotychczasowego układu godzin urzędowania kancelarii parafialnej, szczególnie w czasie sobotnich odwiedzin chorych – o czym będziemy informowali na bieżąco.
– Na bocznych stolikach do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego, przypominamy, że od nowego roku jest on w cenie 8,- złotych.