– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z jutrzejszego święta na KUL, za tydzień kolekta przeznaczona będzie na Caritas Diecezji Opolskiej. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć także ofiary ze skarbonek tegorocznej jałmużny wielkopostnej.
– Dziś Kościół daje nam możliwość zyskania odpustu zupełnego związaną z przyjęciem błogosławieństwa papieskiego Urbi et Orbi transmitowanego przez media.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na wielkanocne nieszpory chrzcielne.
– W środę w kościele Matki Bożej Msza św. wieczorna i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Ministrantów, Lektorów i Kandydatów na Ministranta.
O godz. 20.00 w kościele próba dla Młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania.
– W piątek ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje nas piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
O godz. 18.30 w kościele Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Rudolfa Pierskały, podczas której nasza Młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania.
– W sobotę od godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.
– W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 przy kościele Matki Bożej rozpoczniemy Drogę Światła (Via Lucis), w której przejdziemy na nasz miejski cmentarz wychwalając Boże Milosierdzie.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: św. Anny
i św. Charbela.
– Jako wspólnota parafialna przyłączamy się do akcji Caritas „PACZKA DLA UKRAINY”, wypełnione darami kartony można składać na plebanii do przyszłej soboty.