– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
– Dziś o godz. 16.15 nieszpory niedzielne.
– We wtorek w naszym kościele parafialnym całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu, która wpisuje się w diecezjalną rozpiskę całorocznej Adoracji diecezji opolskiej. Zarezerwujmy sobie czas na spotkanie z PANEM Jezusem w Najświętszym Sakramencie.
Oto szczegółowy sugerowany plan:
7.00 – 8.00 – Bartosza, Daszyńskiego, Górnicza, Robotnicza
8.00 – 9.00 – Górska, Wesoła, Kościuszki i 3 Maja
9.00 – 10.00 – Moniuszki, Młyńska, Staszica, Okrzei, Dąbrowskiego
10.00 – 11.00 – Miraszewskiego, Pocztowa, Krótka, 1 Maja, Witosa
11.00 – 12.00 – Armii Krajowej, Dworcowa, Mostowa, Składowa, Cisiecka
12.00 – 13.00 – Kołłątaja, Narutowicza, E. Plater, Wrocławska
13.00 – 14.00 – Piastowska, Słowackiego, Sikorskiego, Widokowa, Kwiatowa.
14.00 – 15.00 – Wojska Polskiego, Spacerowa, Mickiewicza, Klonowa, Akacjowa, Spacerowa, Słoneczna, Wiśniowa, Różana
15.00 – 16.00 – KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – Jana Pawła II, Chopina, Kopernika, Miodowa, Radosna, Spokojna, Poniatowskiego, Jagiellońska, Chrobrego
16.00 – 17.00 – Konopnickiej, Reymonta, Prusa, Kochanowskiego, Norwida, Wyspiańskiego.
17.00 – 18.00 –Sienkiewicza, Polna, Żeromskiego, Sobieskiego, Krasińskiego, Kościelna, Rynek.
– W środę wspomnienie bł. Czesława, prezbitera, patrona diecezji opolskiej, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów ku czci św. Krzysztofa. Będzie można wziąć także udział w akcji MIVA Polska, składając ofiary na zakup środków transportu dla Misjonarzy.
– Zachęcamy do wzięcia udziału w Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 14 do 20 sierpnia. Chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
– Osoby chętne do upieczenia ciast na nasz sierpniowy festyn parafialny prosimy zapisy na listę w zakrystii – szerzej o tym piszemy w dzisiejszym Dniu Pańskim
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. Róże: NMP Królowej Polski i NMP Fatimskiej.
– Od poniedziałku w kancelarii zapisujemy już intencje Mszy św. na przyszły rok.