– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z przyszłej niedzieli na Misje. W ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2850 zł, raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać, za Wasze otwarte serca.
– Dziś po Mszach św. przy pomniku św. Jana Pawła II nasza młodzież będzie rozprowadzała kremówki papieskie, z których dochód przeznaczymy na Duszpasterstwo Młodzieży naszej parafii.
O godz. 16.00 z dworca PKS wyjazd do Barda na dróżki różańcowe.
– W trwającym miesiącu październiku zachęcamy wszystkich Parafian do udziału
w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o 16.15.
– W poniedziałek święto św. Łukasza, o godz. 18.00 spotkanie Scholi młodzieżowej, zapraszamy także dzieci z klas V i VI.
– W środę wspomnienie św. Jana Kantego, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 w salkach Krąg Biblijny – zapraszamy serdecznie.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej w salkach spotkanie dla kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, w salkach katechetycznych spotkanie dla Ministrantów
– W piątek wspomnienie św. Jana Pawła II, o godz. 18.45 z dworca PKS wyjazd do kina w Nysie na film Fatima.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 7.30 z dworca PKS wyjazd autokarowej pielgrzymki do Sanktuarium św. Jacka i cudu Eucharystycznego w Legnicy oraz do Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Polu Legnickim. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca, zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej, koszt wyjazdu 40 zł.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
– 25. Października o godz. 19.00 w salkach kolejne Spotkanie Kobiecego Serca, w tej samej formie jak ostatnio, tylko z nowym tematem, zapraszamy wszystkie Panie.