– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych.
Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Parafii (naszych Ministrantów i Marianek).
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.
– W środę w kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy, by przed Mszą św. przynieść karteczki na nowennę z wypisanymi prośbami i podziękowaniami. O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W czwartek przypada Dzień Babci w a piątek Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m. in.: O etycznych aspektach szczepień przeciwko koronawirusowi. Ponadto w Gościu: o tym jak odnaleźć szczęście w prostocie; jak w czasach pełnych zamętu nie stracić wiary.
– Przypominamy, że do momentu poluzowania obostrzeń sanitarnych wszystkie Msze św. i nabożeństwa, także i Msze św. żałobne za zmarłych (pogrzebowe) są odprawiane tylko w kościele parafialnym. W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.