– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– W poniedziałek o godz. 18.00 ostatnia przed przerwą wakacyjną próba scholii.
– We wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, w tym dniu grupa naszych Parafian pod duchową opieką ks. Tadeusza wyrusza na pielgrzymkę do Medjugorie, życzymy Im dobrego czasu.
– W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. W tym dniu nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego w int. Dzieci i Młodzieży naszej Parafii o bezpieczne przeżycie wakacji.
O godz. 19.00 posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
– W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W sobotę około godz. 19.00 dotrze do nas Piesza Pielgrzymka wędrująca z Głuchołaz do Barda. Serdecznie prosimy Was Drodzy Parafianie o przyjęcie Pielgrzymów do swoich domów na nocleg! Rodziny chętne i gotowe do przyjęcia Pielgrzymów prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii. Pielgrzymi wyruszą do Barda w przyszłą niedzielę o godz. 7.00.
– Jest jeszcze 10 wolnych miejsc w naborze do Dziennego Domu Senior + w Paczkowie przy ul. Kościelnej 24. W czwartek (22.06.br.) od godziny 10:00 odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi, w imieniu kierownictwa zapraszamy na piknik międzypokoleniowy, gdzie będzie można zasięgnąć informacji i uczestniczyć bezpłatnie w różnych warsztatach z poczęstunkiem.
– W dniach od 13. do 19. sierpnia odbędzie się Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pieszym pielgrzymowaniu. Chętnych prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej, więcej szczegółów u ks. Proboszcza, który poprowadzi naszą grupę (6 – żółtą).