– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii – za tydzień, jako kolekta remontowa.
– Dziś o godz. 16.15 nieszpory niedzielne.
– W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszego Wikariusza Ojca Leszka Szkudlarka z okazji kolejnej rocznicy urodzin. O godz. 17.30 próba scholii

– We wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Grupy Miłosierdzia.
– W środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego – serdecznie zapraszamy.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna.
Po Mszy św. szkolnej spotkanie organizacyjne dla Rodziców Dzieci klas VI rozpoczynających trzyletnie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
Po Mszy św. szkolnej także spotkanie dla Dzieci Maryi.
O godz. 18.30 spotkanie dla Lektorów, Ministrantów oraz Kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
O godz. 19.30 na plebanii spotkanie katechetów naszej Parafii.
– W piątek wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera, o godz. 19.00 w salkach katechetycznych spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. Róże: NMP I i II Matki Bożej Królowej Rodzin.
– W dniach 9 -15 Października br. przez Parafię w Lubnowie organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Medjugorie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu na plakatach w gablotkach i do zapisów.

– Są jeszcze wolne miejsca na listopadową pielgrzymkę do Ziemi Świętej – zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi księżmi.