– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, jałmużna wielkopostna złożona w minioną niedzielę wyniosła 2647 złotych, część z tych środków przekazaliśmy na Dom Miłosierdzia w Otmuchowie, jako pomoc dla kuchni gotującej dla potrzebujących, drugą część zebranych środków przekazaliśmy na konto Caritas w Opolu pod hasłem jałmużna wielkopostna.
Dzisiejsza kolekta jest kolektą remontową, ofiary możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych. Dziś przed kościołem kwesta na rzecz Nyskiego Hospicjum Auxilium zorganizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych – wolontariuszami są nauczyciele i pracownicy ze szkół gminy Paczków.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo.
– W poniedziałek o godz. 19.00 Msza św. dla tegorocznych Maturzystów w ich intencji.
– W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Dziękujemy Różom Różańcowym, które w minionym tygodniu prowadziły modlitwę różańcową pół godziny przed wieczornymi Mszami świętymi. Już wszystkie Róże Różańcowe przez jeden tydzień prowadziły tą modlitwę. Rozpoczynamy kolejny cykl, prosimy członków naszych Róż o zapoznanie się z rozpiską dyżurów modlitw na kolejne tygodnie, możemy ją znaleźć na naszej stronie internetowej i w gablotkach.
Zmarła + Teresa Kaczmarska, l. 56, pogrzeb w środę 21.04.2021 r. o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…