– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.
– Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego w zamian zapraszamy wszystkich Parafian na godz. 18.00 na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Ks. Tomasza Szczecińskiego.
Ks. Tomasz do swojej autorskiej muzyki poprowadzi nas przez teksty poezji Zbyszko Bednorza, pełne głębi duchowej i zadumy. Będzie także okazja do wsparcia Domu Miłosierdzia w Otmuchowie.
– W poniedziałek wspomnienie św. Wacława, męczennika.
– We wtorek święto św. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
– W środę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
– Od czwartku zapraszamy wszystkich parafian na Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu
o 17.30, a w niedziele o 16.15. W środy wieczorem w kościele Matki Bożej będzie Nowenna połączona z modlitwą różańcową.
– W czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Ministrantów.
O godz. 19.00 spotkanie zespołu muzycznego.
Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, o godz. 19.00 w cyklu #MŁODEPIĄTKI Msza św. dla Młodzieży (dla przygotowujących się do Bierzmowania obecność obowiązkowa).
Po Mszy św. Młodzieżowej wspólna kolacja (obecność nieobowiązkowa :))
– W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych – prosimy, by zgłosić ich w zakrystii.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla Róż Różańcowych.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m.in.:
* Jest tajemnica, którą trzeba zabrać do grobu – choćby grobem groziło jej zachowanie- kilka ciekawych słów o tajemnicy spowiedzi.
* Czas to miłość – O roli, którą powinien odgrywać dojrzały mężczyzna w relacji z żoną i dziećmi, mówi Jacek Pulikowski, autor książki „4 funkcje mężczyzny”.
– Naszym dzieciom polecamy najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego.

Drodzy Parafianie!
Trwający czas epidemii i wciąż wysoka liczba zachorowań na Covid-19 zmusza nas nadal do respektowania pewnych ograniczeń i reżimów, zawartych m.in. w dekrecie Biskupa Opolskiego z 25 sierpnia br. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wiernym uczestniczącym w liturgii w kościele, przystępującym do spowiedzi i przychodzącym do kancelarii parafialnej oraz o zasadzie dystansowania się wiernych przebywających na zewnątrz. Potraktujmy to nie tylko jako obowiązek, ale także jako wyraz miłości i szacunku dla bliźniego. Szanujmy nawzajem swoje obawy i ostrożność, nawet jeśli w innych przestrzeniach bywają one lekceważone. Przypominamy, że przyjmujący Komunię św. na rękę powinni spożyć ją przed odejściem od ołtarza. Trwajmy na modlitwie o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.