– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.
– Do czwartku włącznie trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych odbywają się procesje wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy także dziewczynki do sypania kwiatów.
– Dziś o godz. 16.15 procesja w trakcie popołudniowego nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– W poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, o godz. 18.00 ostatnia przed przerwą wakacyjną próba scholii.
– We wtorek wspomnienie NMP Opolskiej.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
– W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz zakończenie Oktawy Bożego Ciała, na wieczornej Mszy św. poświęcimy przyniesione do kościoła wianki. Obrzęd ten jest związany z wdzięcznością Panu Bogu za dary, które od Niego otrzymujemy, m.in. za kwiaty i zioła. Po procesji zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. W tym dniu obchodzimy także Dzień Ojca, z tej okazji zapraszamy wszystkich na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji naszych Ojców.
O godz. 16.30 w salkach spotkanie dla II i III grupy kandydatów do bierzmowania z klas VII, o godz. 19.00 spotkanie dla IV grupy.
Po Mszy wieczornej spotkanie dla Ministrantów i kandydatów na Ministranta.
– W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego w int. Dzieci i Młodzieży naszej Parafii o bezpieczne przeżycie wakacji.
– W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W sobotę około godz. 19.00 dotrze do nas Piesza Pielgrzymka wędrująca z Głuchołaz do Barda. Z racji zniesionych obostrzeń sanitarnych możemy już ugościć w naszych domach Pielgrzymów – o co serdecznie prosimy Was Drodzy Parafianie! Rodziny chętne i gotowe do przyjęcia Pielgrzymów na nocleg prosimy o zapisanie się na listę w zakrystii. Pielgrzymi wyruszą do Barda w przyszłą niedzielę o godz. 7.00.
– Na dzień 1. Lipca organizowany jest bezpłatny wyjazd na Górę św. Anny dla wszystkich Seniorów od 60+ zamieszkałych na terenie Gminy Paczków. W planach zwiedzanie, warsztaty oraz wyżywienie – wszystko gratis. Wyjazd o godz. 7.15, szczegóły i zapisy w Dziennym Domu Pobytu Senior + przy ul. Kościelnej 24, lub pod numerem telefonu 602641932.
– W dniach od 14 do 20 sierpnia odbędzie się Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku nie będzie już żadnych limitów i ograniczeń, dlatego tym bardziej serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pieszym pielgrzymowaniu. Chętnych prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej, więcej szczegółów u ks. Proboszcza, który poprowadzi naszą grupę (6 – żółtą).
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. Róże: NMP Ucieczki Grzeszników oraz NMP Niepokalanie Poczętej.