– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.
– Dziś w naszej parafii przeżywamy coroczny dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu, dlatego po Mszy św. o godz. 12.00 rozpocznie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, które zakończymy nabożeństwem o godz. 16.15.
O godz. 18.00 zapraszamy na koncert organowy w ramach „Organowego Lata”- zarezerwujmy swój czas na to piękne wydarzenie.
– W środę święto św. Marii Magdaleny, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– W czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę święto św. Jakuba, Apostoła, o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę po Mszy św. z racji bliskiego wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców o godz. 12.00 będzie okazja do poświęcenia pojazdów. Przy poświęceniu pojazdów będzie można złożyć ofiarę na akcję MIVA, która wspiera misjonarzy.
– Ponawiamy nasze zaproszenie, by zapisać się do nowopowstającej Róży różańcowej
św. Charbela, brakuje jeszcze chętnych osób, dzięki którym Róża ta mogła by ruszyć modlitewnie. Obowiązkiem każdego członka Róży Różańcowej jest codzienna modlitwa 10- tki Różańca świętego (jednej tajemnicy różańca) w konkretnej powierzonej intencji. Członek Żywego Różańca odmawiając 1 dziesiątkę dziennie dostępuje takich łask jakby odmówił cały różaniec. Dzieje się tak, gdyż jest on we wspólnocie modlitewnej i kolejne osoby z róży dopełniają modlitwę różańcową rozważając pozostałe tajemnice.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.