– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie jako kolekta diecezjalna – jałmużna postna z całego roku, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
– Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły Roku Liturgicznego. O godz. 10.45 dziś Msza św. w intencji Dzieci przeżywających rocznicę I Komunii świętej.
Dziś także nasza Młodzież zaprasza po Mszach św. do salek katechetycznych na kawę i ciasto. O 16.15 nabożeństwo majowe.
– Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– W poniedziałek święto NMP, Matki Kościoła, o godz. 19.00 próba zespołu ONimY.
– We wtorek wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika, o godz. 19.00 posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Dzieci Maryi.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów, Ministrantów i Kandydatów.
– W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych, po Mszy św. wieczornej w kościele krótkie spotkanie organizacyjne dla przedstawicieli Rady Parafialnej, Młodzieży, Kręgu Biblijnego, Rodziców LSO, Róż Różańcowych, Grupy Miłosierdzia i zespołu ONimY w związku z przygotowaniem ołtarzy na tegoroczną Uroczystość Bożego Ciała. O godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę ruszamy na szlak Pieszej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej w Bardzie.
O godz. 8.00 w kościele Parafialnym Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki, po niej ruszamy pieszo do Barda. Po przyjściu do Barda planujemy wspólny posiłek oraz Drogę Krzyżową.
W niedzielę pielgrzymowanie rozpoczynamy od Mszy św. w Sanktuarium w Bardzie o godz. 9.30, po Mszy św. pieszo wrócimy do Paczkowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na pielgrzymi szlak.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej, oraz Dzień Matki – zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.45 w intencji wszystkich Matek.