– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
– W poniedziałek liturgiczne wspomnienie świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Po wieczornej Mszy św., obowiązkowe spotkanie rodziców i młodzieży klas 8 i pierwszych średnich przygotowujących się do bierzmowania. Nieobecność oznacza rezygnację z przygotowania do przyjęcia tego sakramentu, młodzież prosimy o przyniesienie ze sobą kartek z podpisami spowiedzi rozdawanymi przed wakacjami.
– We wtorek święto św. Mateusza.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. O godz. 19.30 w salkach parafialnych Krąg Biblijny.
– W czwartek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej w salkach spotkanie dla kandydatów na Ministranta, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, w salkach parafialnych spotkanie dla Ministrantów i Lektorów.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
O godz. 18.45 wyjazd z dworca PKS do Nysy na film WYSZYŃSKI zemsta czy przebaczenie, chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii, koszt wyjazdu wraz z ceną biletu to 40 złotych.
– W sobotę o godz. 5.00 z dworca PKS wyjazd Ministrantów i Marianek do parku rozrywki Energylandia w Zatorze, jako nagroda za całoroczną służbę. Wyjątkowo w tym dniu nie będzie spotkania dla dzieci Maryi.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
O godz. 19:00 spotkanie dla kobiet zatytułowane Spotkanie Kobiecego Serca. Więcej informacji, na naszym Facebooku i Instagramie. Zapisy poprzez link, którzy wyświetli się po zeskanowaniu kodu QR umieszczonego na plakacie. Plakaty znajdziemy w gablotkach.
– W poniedziałek 27. września o godz. 18.00 w salkach parafialnych pierwsze spotkanie dla chętnych pragnących należeć do Parafialnego Chóru Młodzieżowego – SCHOLI, który poprowadzi Pani Bronisława Trela. Zachęcamy Młodych Parafian od 7 klasy wzwyż do przyjęcia zaproszenia.
– W dniach 1 – 3 października na Górze Świętej Anny odbędzie się spotkanie dla Młodzieży Ławka Go, chętnych, którzy chcieliby wziąć w nim udział prosimy o kontakt z Ks. Piotrem Kłonowskim. Zapisy trwają do 24. Września.