Poniedziałek, 2 grudnia
6.30 Roraty dla dorosłych: Za ++ rodziców Jadwigę i Franciszka Kieras.
17.00 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ Genowefę Orzechowską i Ewę Partykę.
2) Za ++ dziadków Wiktorię i Michała Płoskonków oraz Marię i Karola Gardasów.

Wtorek, 3 grudnia – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego
6.30 Roraty dla dorosłych: Za ++ rodziców Annę i Władysława Huziuk.
17.00 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ rodziców Marcina i Katarzynę oraz ++ z rodziny.
2) Za ++ Manfreda Paula (w 6. roczn. +), Hildegardę Worst (w 2. Roczn. +) i Ryszarda Tworzydłę.

Środa, 4 grudnia
6.30 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ rodziców Weronikę i Stanisława Wróblewskich, Kamilę i Kazimierza Konopków oraz męża Longina i ++ z rodziny.
2) Za ++ Marię, Jana i Ludwikę Kalfas oraz siostry z mężami, braci z żonami i ++ z pokrewieństwa.
17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 (kościół Matki Bożej) 1) Za + męża Władysława Mrozek w 1. rocznicę +.
2) Za + Janinę Staruchowicz – od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1.

Czwartek, 5 grudnia
6.30 Roraty dla dorosłych: O zdrowie i błogosławieństwo dla kapłanów.
17.00 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ z rodzin Szymanowskich i Wiśniowskich oraz chrześniaka Mariusza.
2) Za ++ męża Kazimierza (w 20. rocznicę +) oraz rodziców i teściów.
Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek, 6 grudnia
6.30 Roraty dla dorosłych: 1) Do Bożej Opatrzności w intencji Dariusza Prochery z okazji 55. rocznicy urodzin.
2) Straż Honorowa NSPJ
17.00 Roraty dla dzieci: 1) Za ++ Annę i Józefa Krawczyków.
2) Za + Józefa Tetłak w 10. rocznicę +.

Sobota, 7 grudnia – wspomnienie św. Ambrożego
8.00 Roraty dla dzieci: O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Aurelii i Liliany.
18.00 1) Za ++ Stefanię i Czesława Kukułków oraz ++ z rodziny.
2) Za ++ syna Adama Gaweł (w 3. rocznicę +) i męża Franciszka Gaweł (w 27 rocznicę +).

II Niedziela Adwentu, 8 grudnia – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny
8.00 1) Za ++ rodziców Władysława i Elżbietę Śleziaków oraz brata Stanisława z żoną.
2) Za ++ Edwarda, Sewerynę, Ludwika i Zbigniewa Ptaszników oraz Albinę i Józefa Wróblewskich.
9.15 (kościół Matki Bożej) 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 18. urodzin Przemysława Majchrzaka.
2) O dar nieba dla ++ Józefa Tondytko z rodzicami, Ireny i Józefa Pajestka oraz Łukasza Waniek i ++ z pokrewieństwa.
10.45 Za ++ Józefa Bidzińskiego oraz Marię, Stanisława i Wiesława Hanusów, a także ++ z rodzin Bidzińskich i Hanusów.
12.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków Róży różańcowej Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.
16.15 Nieszpory adwentowe
17.00 1) Za ++ Eugenię i Stefana Sliwa oraz ++ z rodziny Kleniewskich.
2) Za ++ Wiesławę Chojecką i Danielę Stefańską oraz ++ z rodziny.