– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w różnoraki sposób włączają się w remont mieszkań w naszych salkach katechetycznych, w których, jako wspólnota parafialna chcemy przyjąć uchodźców wojennych. Prace remontowe jeszcze trwają, ale powoli zbliżamy się ku końcowi. Za wszelką pomoc raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać!
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
– W poniedziałek o godz. 18.00 w salkach próba Scholi.
– We wtorek o godz.16.30 w salkach katechetycznych spotkanie czwartej grupy kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci pierwszokomunijne i klasy VI i VII obecność obowiązkowa), po niej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, o godz. 17.00 w kościele parafialnym w łączności z Papieżem odmówimy akt zawierzenia Matce Bożej. O godz. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Mszy św. wieczornej osoby chętne do podjęcia duchowej adopcji dziecka nienarodzonego złożą swoją przysięgę.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
O godz. 20.00 z kościoła parafialnego rozpoczniemy nabożeństwo Nocnej Drogi Krzyżowej.
Z modlitwą w sercu przejdziemy wokół Zalewu Paczkowskiego niosąc intencje nasze własne, naszej Parafii oraz wołając o POKÓJ na Świecie. Z tej racji, że będzie to nocna Droga Krzyżowa i to jeszcze wokół Zalewu Paczkowskiego prosimy, by się na to wydarzenie rozsądnie ubrać (ciepło) i wziąć ze sobą najlepiej jakąś latarkę.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: Pierwsza i Druga Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i Sanktuarium MB w Licheniu (2 – 3 maja br.). Koszt pielgrzymki wynosi 180 zł. Więcej Informacji na plakacie w gablotce. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub w kancelarii.