• Zapraszamy dzisiaj wszystkich parafian na Nabożeństwo różańcowe o 16.15, a szczególnie dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziny. Przed modlitwą odbędzie się poświęcenie różańców.
• Na stolikach są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Kolekta remontowa z minionej niedzieli wyniosła 7611 zł. Dziękujemy za każdą ofiarę.

ŚRODA
– Nowenna o 17.30 w kościele Matki Bożej.
– Krąg biblijny o 19.00.

CZWARTEK
– Zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną o 16.00.

PIĄTEK
– Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI o 16.30 w kościele. Prosimy o przyniesienie wypełnionych deklaracji. Na spotkaniu będą rozdawane Książeczki kandydata, cena 2 zł.
– Zapraszamy młodzież na Oazę o 19.30.

SOBOTA
– Sakrament pokuty o 16.00.

• W dniach 25-27 października na Górze św. Anny odbędzie się spotkanie młodzieży pod nazwą „Ławka Go!”. Osoby, które ukończyły już szkołę podstawową i chcą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu mogą zgłosić się do ks. Piotra.
• W czwartek, 31 października, zapraszamy wszystkie dzieci przebrane za świętych razem z rodzicami i opiekunami na Bal Wszystkich Świętych. Początek w kościele o 16.00, potem nastąpi przejście do domu kultury na dalsze atrakcje.
• W imieniu organizatorów zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II do Rzymu w dniach 20-25 maja 2020 r. Koszt 1200 zł. W programie m. in Padwa, Asyż, Monte Cassino, Watykan i Rzym. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły podstawowej nr 3.