– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii.
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo popielgrzymkowe, na które zaprosiliśmy pielgrzymów strumienia nyskiego, chcemy modlitewnie podziękować Panu Bogu za miniony czas pielgrzymowania i wyproszone łaski.
– W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne w związku z festynem parafialnym, zapraszamy na nie Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, osoby należące do Parafialnych Grup Formacyjnych oraz wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji tego ważnego dla nas wydarzenia.
– We wtorek z racji liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Królowej, w kaplicy przy ul Robotniczej obchodzimy odpust ku czci Matki Bożej, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 przy kaplicy.
– W środę o 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
– W czwartek święto św. Bartłomieja, Apostoła, po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej, o godz. 12.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zebrane plony z naszych pól, po Mszy św. przejdziemy w korowodzie na nasz Rynek parafialny.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– Za tydzień w naszej Parafii Kiermasz z okazji 634. rocznicy konsekracji kościoła parafialnego, z tej okazji zapraszamy Was wszystkich na popołudniowy Festyn Parafialny. Bądźmy dziś razem, by poczuć żywą wspólnotę kościoła. Początek o godz. 15.00, w planach sporo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, m.in. quiz o historii Parafii, dmuchane zamki, wioska wikingów, stoiska gastronomiczne ze smakołykami, losowane nagrody i wiele innych. Zakończenie festynu około godz. 19.00.
Nie będzie w tym dniu nabożeństwa popołudniowego. Z racji święta przy kościele parafialnym Msza św. o godz. 17.00 dziś celebrowana będzie w kościele Matki Bożej.
Osoby chętne do upieczenia ciast na festyn prosimy o zapisy na listę w zakrystii.
Zarezerwujmy sobie to niedzielne popołudnie, by wspólnie utworzyć żywą wspólnotę Kościoła.