– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z jutrzejszego święta na KUL, ofiary możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na Caritas Diecezji Opolskiej. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć także ofiary ze skarbonek tegorocznej jałmużny wielkopostnej.
– Dziś Kościół daje nam możliwość zyskania odpustu zupełnego związaną z przyjęciem błogosławieństwa papieskiego Urbi et Orbi transmitowanego przez media.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nieszpory wielkanocne.
– W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje nas piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
– W sobotę o godz. 14.00 Msza św. Grupy modlitewnej św. Józefa
o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Dziękujemy Różom Rożańcowym, które w minionym tygodniu prowadziły modlitwę różańcową pół godziny przed wieczornymi Mszami świętymi. Prosimy, by w nowym tygodniu Różaniec wieczorny w dni powszednie i poranny w niedzielę poprowadziły Róże różańcowe: św. Anny i św. Charbela.
– W miesiącu marcu zmarli nasi parafianie: + Jan Mokrzycki, + Stefan Wyczałkowski, + Maria Głąb, + Elżbieta Lebiest, + Bogdan Surówka, + Bronisław Białożyt;
+ Grzegorz Wojda, l. 73, pogrzeb we wtorek o godz. 12.00;
+ Edward Rolka, l. 69, pogrzeb w środę o godz. 15.00.
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…