– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej.
– Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.45 przyjmiemy do grona LSO nowych Ministrantów i Kandydatów na Ministranta. O godz. 16.15 nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.
– W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, męczennicy – patronki muzyków kościelnych,
o godz. 18.00 w salkach spotkanie Scholi.
– W środę wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dunc – Lac i towarzyszy,
o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 w salkach parafialnych Krąg Biblijny.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna.
W salkach po Mszy szkolnej spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatek.
Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, w salkach parafialnych spotkanie dla Ministrantów, Lektorów i kandydatów na Ministranta.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 12.00 podczas Mszy św. z rąk Księdza Dziekana zostaną ustanowieni nowi Lektorzy Słowa Bożego dla naszej parafii. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy I Niedzielę Adwentu, tradycją wcześniejszych lat już dziś prosimy o przynoszenie drobnych upominków dla dzieci naszej parafii, które będziemy chcieli losować podczas tegorocznych rorat. Mile widziane są także karnety i bony ofiarowane od lokalnych Przedsiębiorców.
– W diecezji opolskiej trwają wybory do Parafialnych rad duszpasterskich. Dziś na pierwszej stronie naszej parafialnej gazetki: Dzień Pański oraz w gablotkach, znajdziemy listę z imionami i nazwiskami osób, które najliczniej zostały zasugerowane, jako kandydaci na przyszłych Radnych, w ten sposób stają się Oni oficjalnymi kandydatami, spośród których w przyszłą niedzielę wskażemy skład nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Jednocześnie znajdziemy tam imiona i nazwiska osób nominowanych przez Proboszcza do Parafialnej Rady Ekonomicznej. Wszystkich, którzy zostali wskazani, jako kandydaci prosimy o pokorne przyjęcie nominacji w imię przyszłej służby naszej wspólnocie parafialnej.