– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj, jako jałmużna postna z całego roku, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo majowe.
– Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– W poniedziałek o 18.00 próba scholii.
– W środę Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. szkolnej spotkanie dla Marianek i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek wieczorna Msza św. w intencji wszystkich Matek naszej parafii w dniu Ich święta – serdecznie zapraszamy, modlitwa to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować. O godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę ruszamy na szlak Pieszej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej w Bardzie.
O godz. 8.00 w kościele Parafialnym Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki, po niej ruszamy pieszo do Barda. Po przyjściu do Barda planujemy wspólny posiłek (dlatego pielgrzymów prosimy o zapisy na listę w zakrystii) oraz Drogę Krzyżową. Na nocleg wracamy do Paczkowa.
W niedzielę pielgrzymowanie rozpoczynamy od Mszy św. w Sanktuarium w Bardzie o godz. 9.30, po Mszy św. pieszo wrócimy do Paczkowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na pielgrzymi szlak.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
– Zapraszamy dzieci od klasy 5 wzwyż do zapisania na się na 5 – dniową Oazę organizowaną przez naszą Parafię w dniach 20 – 25 lipca w Kudowie – Zdroju. Koszt wypoczynku 500 zł, zapisy do końca miesiąca u Ks. Tadeusza.