– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, dzisiejsza kolekta przeznaczona będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
– W naszej wspólnocie rozpoczęliśmy dziś czas rekolekcji wielkopostnych, które potrwają do najbliższej środy. Witamy wśród nas ks. Łukasza Kniecia, który w tych dniach będzie nam głosił Słowo Boże. Życzymy światła Ducha Świętego i pragniemy, aby ten czas był także dla niego owocnym czasem łaski.
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym.
O godz. 19.00 nauka stanowa dla młodych małżeństw.
– W poniedziałek Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 18.00. O godz. 10.00 Msza św. dla Seniorów z nauką dla nich. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi świętej. O godz. 19.00 spotkanie rekolekcyjne dla Młodzieży.
– We wtorek Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 18.00 – z nauką ogólną. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi świętej. O godz. 19.00 spotkanie dla Rodziców z nauką rekolekcyjną.
– W środę ostatni dzień rekolekcji, Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 18.00 – z nauką ogólną.
Kolekta z tego dnia zostanie przekazana na potrzeby duszpasterskie Księdza Rekolekcjonisty.
Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi świętej.
Po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi świętej.
– W piątek o godz. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
– W sobotę od godz. 8.00 przedświąteczne odwiedziny Chorych z Komunią świętą, prosimy, by zgłosić ich w zakrystii lub telefonicznie. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla członków Żywego Różańca.
– W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa, przed Mszami świętymi nasze Marianki będą rozprowadzały palmy własnoręcznie przez nie zrobione. Ofiary w ten sposób zebrane zostaną przeznaczone na cel duszpasterstwa Dzieci Maryi w naszej Parafii.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim podjęto temat Drogi Krzyżowej, najbardziej rozpowszechnionego sposobu rozważania męki Pańskiej.
– Dziękujemy Różom: I i II Matki Bożej Nieustającej Pomocy za prowadzenie w minionym tygodniu modlitwy różańcowej pół godziny przed wieczornymi Mszami świętymi. Prosimy, by w nowym tygodniu Różaniec wieczorny w dni powszednie i poranny w niedzielę poprowadziły Róże różańcowe: Matki Bożej Królowej Polski i Matki Bożej Fatimskiej.