– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych.
– Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.
– we wtorek wspomnienie świętych. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
– w środę o godz. 18.00 w kościele PARAFIALNYM Msza św. wieczorna a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
– W czwartek nie będzie Mszy św. szkolnej o godz. 16.00. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy pierwszą niedzielę Adwentu.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
– Już dziś informujemy, że w sobotę 5. grudnia w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie w sprawie stroi komunijnych z jednoczesnym pobraniem pomiarów. Spotkanie dla chłopców o godz. 11.00, dla dziewczynek o godz. 11.40. W trakcie spotkania będzie pobierana zaliczka w wysokości 50 zł. od osoby.
– W związku z panującymi restrykcjami epidemiologicznymi przypominamy, że do momentu poluzowania obostrzeń wszystkie Msze św. i nabożeństwa, także i Msze św. żałobne za zmarłych (pogrzebowe) będą odprawiane tylko w kościele parafialnym.
W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.