– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na misje, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
Po Mszach świętych można nabyć nasz kalendarz parafialny na Nowy 2024 Rok w cenie 10 zł.
– Dziś Niedziela Misyjna o godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe w intencji Misji Świętych.
– W trwającym miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Różaniec z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego – zapraszamy wszystkich Parafian.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, obowiązkowa dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. szkolnej spotkanie dla Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach kurs dla psałterzystów oraz spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę 29. października o godz. 15.00 modlitwą w kościele parafialnym rozpoczniemy „Bal Wszystkich Świętych”, z kościoła przejdziemy do naszego Domu Kultury, gdzie, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie czekało na nasze dzieci wiele dobrych wydarzeń. Prosimy rodziców o przygotowanie przebrania postaci świętego, w którego wcieli się w tym dniu ich dziecko i zarezerwowanie tego popołudnia na dobrą zabawę.
– W kancelarii parafialnej przyjmujemy już zapisy intencji Mszy św. na przyszły rok.
– Z bocznych ławek można wziąć puste kartki na listopadowe wypominki. Prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk Zmarłych, za których będziemy się modlić na początku listopada.
– W dzisiejszą niedzielę działająca przy naszej Parafii Grupa Miłosierdzia przeprowadzi zbiórkę żywności pod nazwą Kosze miłosierdzia, podczas której zbieramy żywność o dłuższym terminie przydatności, którą przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom naszej Parafii. Wszystkich, którzy chcą udzielić wsparcia temu dziełu prosimy o złożenie tych produktów w wystawionych w kościele koszach. Można też ofiarować higieniczne środki czystości. Za wszelką pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać!
– Dziękujemy naszym Różom Różańcowym, które ufundowały krzewy róż do nasadzenia przed krzyżem przy kościele Matki Bożej. Jednocześnie informujemy że w środę na nabożeństwie różańcowym zostaną one poświęcone a po Mszy świętej wieczornej w środę zapraszamy Róże Różańcowe na spotkanie, które odbędzie się tak jak rok temu w Domu Środowiskowym koło kościoła parafialnego. Prosimy Róże o upieczenie ciasta, przyniesienie owoców czy też innych darów na stół.